Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı

06 Aralık 2018 Perşembe
Kulübümüzün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin 190 no’lu Aralık 2018 sayısı bayilerdeki yerini aldı.

Dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında; Kulübümüzün, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin yürüttüğü HeForShe hareketi ile işbirliği yer aldı. Sosyal sorumluluk odaklı bu işbirliği ile Fenerbahçemiz yine öncü bir rol üstlendi.

Müze müdürümüz Alp Bacıoğlu, 1933'te kazandığımız ilk Türkiye şampiyonluğumuzun hikayesini yazdı. 1950 yılında 9’uncu Türkiye şampiyonluğumuza ulaştığımız Altay maçını ise o günün canlı tanığı 85 yaşındaki Kongre Üyemiz Talat Sarıdaş’ın gözlerinden izledik. 

Kadın Voleybol Takımımızın Sırbistan Milli Takımı ile Dünya Şampiyonu olan Başantrenörü Zoran Terzic'e madalyalarla dolu kariyerinin yanı sıra Kadın Voleybol Takımımızın geleceği hakkında merak ettiklerimizi sorduk.

Sarı lacivertli forma ile 15. sezonunu yaşayan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın başarılı oyuncusu Egehan Arna müzik sevgisini ve gitar çaldığı Hadise konserini anlattı. Kadın Basketbol Takımımızın Birleşik Amerikalı oyuncusu Bria Hartley, bizleri evinde ağırladı.

Özel içeriklerimiz için; instagram.com/fenerbahcedergisi’ni takip etmeyi unutmayın.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı Fenerbahçe Dergisi Aralık sayısı bayilerdeki yerini aldı